DERATYZACJA WARSZAWA

DERATYZACJA PRUSZKÓW tel. 601 626 123 to likwidacja, zwalczanie, eliminacja gryzoni, szczurów, myszy, kretów na terenie Pruszkowa i powiatu pruszkowskiego. Bezpłatny dojazd na terenie powiatu pruszkowskiego i miejscowości Piastów, Brwinów, Kanie, Otrębusy, Michałowice, Komorów, Pęcice, Nadarzyn, Raszyn, Wolica, Janki, Falenty, Granica

Jak dbać o swój dom?

Co, jeśli w naszym domu zagości pewien niechciany i niezbyt lubiany gryzoń plądrujący nasze pokoje, niszczący podłogi, ściany, przegryzający kable? Jest na niego sposób?

Oczywiście chodzi tu o gryzonie szczury lub myszy.

Deratyzacja szczurów Pruszków

Sposób na szczury

Jednym z bardziej popularnych dzisiaj sposobów na likwidację gryzoni z domu w Pruszkowie, Warszawie czy Piasecznie jest deratyzacja szczurów Pruszków, Warszawa, Piaseczno. Nasza firma deratyzacja szczurów, myszy, kretów Warszawa, Pruszków odpowiednimi środkami chemicznymi zwoskowanymi w kostki, mydełka, czy pastami w saszetkach sprawi, że gryzonie zginą w mgnieniu oka i nie zepsują więcej żadnych rzeczy w naszym domu, a co ważniejsze nie wzbudzą już w nas obrzydzenia i strachu. Za taką usługę ddd w Pruszkowie trzeba oczywiście zapłacić, ale naprawdę warto, bo metoda ta jest 100% skuteczna, i niewiele więcej kosztuje, niż wydane pieniądze na znaną nam wszystkim trutkę na szczury ze sklepów. Stracony czas też kosztuje, a i tak trzeba by po swoich próbach zwalczania gryzoni, wezwać firmę ddd bo szczury, lub myszy nie jest tak łatwo zlikwidować przez nowicjusza. Innym pytaniem jest skąd właściwie szczury biorą się w naszych domach i dlaczego tak bardzo się do nas garną?

Niechciani lokatorzy

Na pewno nie odwiedzają nas dlatego, że bardzo nas lubią. Raczej lubią niektóre miejsca w naszych domach, takie jak piwnice, strychy, garaże, czy zaciemnione, zawilgotniałe schowki i skrytki, których, zwłaszcza w naszych domach, jest przecież mnóstwo. Jeśli więc w domu słychać drapanie i skrobanie gdzieś nad naszymi głowami, na strychu, bądź w schowku pod podłogą, to jest wielce prawdopodobne, że ukrywa się tam właśnie szczur, lub mysz. a gdy zobaczymy odchody, lub poczujemy zapach mysi lub szczurzy lepiej jak najszybciej nas wezwać do wykonania odszczurzenia lub odmyszenia obiektu. Tym bardziej, że szczury potrafią być dla człowieka niebezpieczne, Przenoszą mnóstwo chorób, mogą przegryźć przewody elektryczne i spowodować zwarcie, lub poniszczyć nasze rzeczy lub elementy budynku.

Jeśli masz problem ze szczurami , myszami, kretami zadzwoń do nas: kom. 601 626 123